QWERTY-Моноблок Motorola і465 для мереж іDEN схвалений FCC

motoi465

Федеральна Комісія Зв 'язку США (FCC) схвалила мобільний телефон Motorola і465 для мереж іDEN. В Інтернеті вже з 'являлися "живі " фотографії цього пристрою, а на сайті виробника публікувалися його офіційні зображення. і465, імовірно, стане першої іDEN-моделлю Motorola з QWERTY-клавіатурою. Зважаючи на все, якщо сертифікат FCC вже отриманий, офіційний анонс і старт продажів Motorola і465 вже не за горами

На сайті FCC була опублікована повна документація по даному телефоні, включаючи фотографії й Посібник користувача. Із цих файлів можна одержати деяку інформацію про характеристики апарата, хоча й далеко не повну. Наприклад, відомо, що Motorola і465 обладнано розніманням mіcroUSB, VGA-камерою й підтримує інтерфейс Bluetooth. Крім цього, модель можна підключати до комп 'ютера або КПК і використовувати в якості GPS-приймача. Також апарат працює в режимі MOTOtalk як рація й може зв 'язуватися з іншими подібними пристроями на невеликій відстані, поза залежністю від доступу до мереж іDEN.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.