Огляд комунікатору GSmart MW720

gsmart_mw720_review_1

Будь-які технічні нововведення рано або пізно стають надбанням мас – такі закони прогресу й економіки. Ще рік-півтори тому камери з 3-5 Мп, акселерометр, 3 G-Мережі, а найчастіше навіть навігаційні чіпі, були долею лише щодо дорогих апаратів, які позіціонуваліся як бізнес або топ-моделі. Сьогодні ж ці функції доступні й у бюджетних пристроях. Причому доступні ці й інші функції не окремо, а відразу. Принцип "усе в одному " відтепер є стандартом де-факто практично для всіх моделей. Одним з таких недорогих комунікаторів є новенький GІGABYTE GSmart MW720, про яке ми розповімо докладно.

Конструкція й особливості дизайну

Великий, важкий, але елегантний – от як кількома словами можна охарактеризувати вигляд GSmart MW720. Розміри й маса апарата (118 х 61 х 14 мм/130 г) змушують користувача задуматися про те, у чому носити новинку влітку, коли по вулиці ви ходите в легкій сорочці, у легких штанях, а дами в спідницях. Такий комунікатор підійде скоріше для глибоких кишень строгого ділового костюма або ж бездонної дамської сумочки. Зовнішній вигляд в GSmart не що сильно запам 'ятовується, т.до модель має прямі форми, мінімум дрібних деталей і традиційним офісним фарбуванням – темно-сірі передня й задня панелі корпусу в сполученні зі сріблістімі кнопками й такою ж окантовкою бічних граней. Корпус виконаний із приємного на дотик пластику soft-touch, а тому апарат надійно лежить у руці. Відбитки пальців псують лише дзеркальне покриття дисплея, що вирівнює лицьова панель із іншими елементами корпусу. В іншому, новинка радує око своєю чистотою й охайністю.

Блок керування під дисплеєм простенький: 4 – позіційне навігаційне кільце з великою круглою кнопкою підтвердження в центрі й кнопки прийняття / скасування вхідного дзвінка, що примикають ліворуч і праворуч до цього кільця.

Додаткових клавіш теж небагато – клавіша активації камери й здвоєна клавіша-гойдалка регулювання гучності звуку, розташовані у верхній частині лівого торця. Треба відзначити, що жодна із кнопок комунікатора не має можливості перепрограмування стандартними засобами Wіndows Mobіle. Ну а відсутність що набудовуються soft-кнопок змушує користувача частіше діставати стилус для запуску тієї або іншої програми.

У цілому GSmart вийшов приємним на вигляд і якісним на дотик. Всі елементи добре підігнані один до одного, нічого не скрипить і не бовтається. Начинка й продуктивність Якщо в зовнішності GSmart MW720 ми без праці змогли розглянути риси типового бюджетного комунікатора, то за начинці цю модель сміло можна віднести до середнього класу. Як звичайно, кермо керування віддані операційної системи Wіndows Mobіle 6.1 Pro. Процесор Marvell PXA270 з тактовою частотою 520 Мгц не самий потужний на сьогоднішній день, але досить продуктивний для роботи з переважною більшістю додатків. Бюджетним таке рішення ще вчора точно назвати було не можна. Пам 'яті не так багато, як у більше дорогих моделях, але й не мало: 128 Мб оперативної пам'яті й 256 Мб ПЗУ, з яких доступні 70,5 Мб і 68,9 Мб відповідно. Таким чином, пам 'яті повинне вистачити для встановлення всіх основних додатків, ну а додаткові потрібно буде розміщати на карту розширення.

Отримані результати очікувані й не дають підстав сумніватися в тім, що більшість користувачів залишаться задоволеними великими можливостями своєї покупки. Тестування відеосистеми також показало, що потенційний покупець витратить на GSmart MW720 з користю буквально кожний рубль. Тестування проводилося за допомогою бенчмарка CorePlayer, у якому ми по черзі запускали три відстовбурчіті, що відрізняються один від одного якісними характеристиками: 320х240/550 Кбіт / з; 640х480/784 Кбіт / з; 640х480/1320 Кбіт / с.

Навіть із найкращу якість тестовий ролик була програна з результатом у 110%, що відповідає ідеальному показнику, при якому програвання відео відбувається без збоїв і артефактів. Так що новинка легко справляється практично з будь-яким відеопотоком без стиску.

Дисплей

Дисплей для комунікатора, безумовно, один з найважливіших елементів конструкції. Крім того, це явний показник вартості пристрою. Але якщо раніше бюджетний Жк-Екран мав дозвіл 320 х 240 крапок, ті сьогодні вже 640 х 480. Приклад тому – наша новинка. Діагональ дисплея цілком стандартна – 2,8 дюйми, а от кількість відображуваніх квітів лише 65 000.

По всім іншим показникам дисплей MW720 можна назвати класичним – досить висока максимальна яскравість, висока чіткість і середні кути огляду. На сонце матриця вицвітає, але не більше й не менше, ніж в інших моделях. Примітно, що на тлі великого корпусу, дисплей здається менше, ніж він є насправді. GSmart MW720 – це модель, у якій дуже хотілося б бачити 3 – дюймовий дисплей, але бюджет не дозволяє.

Камера

Автофокусная 5 Мп камера зі спалахом світлодіодним зайвої не буде. Зовсім недавно така камера встановлювалася лише на дорогі моделі комунікаторів. Небагато псує картину дивне Кутове розташування об 'єктіва й незвичне розташування кнопки затвора у верхньому лівому куті корпусу. У результаті, якщо ви знімаєте в горизонтальному положенні, пальці частенько закривають об 'єктів або загороджують спалах.

Набір настроювання стандартний для більшості комунікаторів з камерою. Через скромний графічний інтерфейс користувач може змінити якість зйомки й баланс білого, вибрати одну із попередньо встановлених сцен і т.д. Фотографії камера робить із дозволом до 2560 х 1920 крапок, а розмір файлів при найкращій якості зйомки коливається від 800 Кб до 2 Мб. Ніяких затримок при зйомці замічено не було, та й на дисплеї-відошукачі зображення переміщається оперативно.

Якість знімків високе, з передачею кольору проблем немає навіть при зйомці нічних міських вулиць. Єдине дорікання – нічні фотографії виходять занадто гучними.

Комунікації

У цілком бюджетного MW720 небюджетної можна назвати не тільки камеру, але й набір комунікацій, що представлений GSM-Модулем, модулем WCDMA (1900/1200 МГц), а передача даних здійснюється за допомогою EDGE або HSDPA. Для відеодзвінків використовується фронтальна VGA-Камера, традиційно розташована над дисплеєм. Бездротова передача даних між комунікатором і іншими пристроями здійснюється за допомогою модулів Bluetooth 2.0 + EDR і Wі-Fі 802.11 b / g, робота яких була протестована з кишенькових комп 'ютером HP іPAQ 4700. Результати дорікань не викликає. Робота з бездротовим модулями зв 'язку здійснюється через стандартний програмний менеджер.

Зв 'язок апарат тримає чудово, як і більшість інших сучасних комунікаторів, у тому числі й щодо недорогих. Так що в цьому плані – нічого революційного.

Додаткові модулі

Негласний стандарт "усе в одному " крім камери має на увазі наявність на борті комунікатора ще й набору додаткових модулів, так чи інакше розшірювальній функціонал пристрою. У першу чергу до таких модулів ставиться FM-Радіо. Ніяких нововведень у цьому випадку користувач не знайде (той же модуль і той же програмний інтерфейс можна побачити й в інших моделях GSmart), але із прийомом станцій проблем не виникає. Як антена, як завжди, використовується проведення гарнітури, без якого радіо навіть не включається.

Іншим важливим модулем, без якого тепер комунікатори мало хто здобуває, це GPS-Приймач. У цьому випадку використовується модуль на базі відомого чіпа SіRF Star ІІІ. Ніякого навігаційного ПЗ, крім двох невеликих утиліт по визначенню власних координат, до комунікатора не додається. Немає й класичної утиліти, що прискорює "холодний " запуск GPS за допомогою накачування даних про поточне положення супутників за допомогою GPRS.

З іншого боку, до визначення координат причепитися практично неможливо. Час "холодного " старту становить біля п 'яти хвилин, а "гарячий " проходить за кілька секунд. Навігатор поводиться впевнено в лісі, і в місті – це ми перевірили за допомогою програми VіsualGPSce, а також за допомогою відомих картографічних пакетів OzіExplorer і "Автоспутник ". Згадаємо ще одну важливу особливості новинки – GSmart MW720 зовсім як "дорослий " топовий апарат має вбудованим акселерометр, що визначає, горизонтально ви тримаєте пристрій або вертикально. Убудовані ПО навіть дозволяє розвертати Робочий стіл пристрою з оригінальним анімаційним ефектом.

Час автономної роботи

Lі-іon акумулятор ємністю 1300 мА? Ч, є стандартним для більшості сучасних недорогих апаратів, а тому чудес чекати не доводитися. При середнім щоденному завантаженні комунікатора (20 хвилин розмови в день, робота з адресною книгою й Інтернетом), без підзарядки 720 – й працює максимум двоє доби. Показник середній і, доводиться визнати, найпоширеніший на сьогоднішній день.

Програмне забезпечення

Комунікатори GSmart завжди відрізнялися багатим набором вбудованим ПЗ, і MW720 не виключення. Тут можна знайти утиліти для роботи із дзвінками (складання "чорних " і "білих " списків, швидкий набір і т.д. ), Програму для створення резервної копії даних Spb Backup, архіватор ZІ, ліхтарик, ПЗ для роботи з голосовим керуванням, оригінальний медіаплеєр, диктофон, звуковий мікшер і т.д. Але самою головною особливістю встановленого ПЗ є графічна оболонка Smart Touch ІІ, призначена для керування пальцем. Із цим інтерфейсом ми вже знайомилися в огляді комунікатора GSmart MW702, так що повторюватися не будемо. Скажемо лише, що програма має гнучкі настроювання, але "з 'їдає " чимало вільної пам ' яті, хоча це й не сильно відбивається на продуктивності новинки.

Крім того, новинка комплектується трьома додатковими іграми, які дозволять непомітно "телепортувати " вас із будинку на роботу й назад. Висновки

У столичному роздробі GSmart MW720 коштує 16,5 тис.. руб. Це ледве більше бюджетних 15 тис.. , Але адже й можливості новинки нетрадиційні для бюджетних апаратів попереднього покоління. Фактично, виробник небагато (саме небагато) заощадив на конструкції пристрою, зробивши начинку продуктивної, а функціональність гранично високої. Таким чином, GSmart MW720 можна назвати "антикризовою " моделлю, покупка якої не сильно вдарить по кишені, але разом з тим ви одержите завершений, гідний продукт!


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.