Операторський слайдер Samsung SCH-U490 Trance – спеціально для меломанів

samsung

За даними ресурсу Boy Genіus Report, стільниковий оператор Verіzon Wіreless готується представити телефон Samsung SCH-U490 Trance. Дебют цієї ще не анонсованої операторської моделі намічений на 24 квітня. Судячи з відомих специфікацій, призначена вона для мобільних меломанів.

Телефон Samsung SCH-U490 Trance виконаний у форм-факторі слайдера й буде представлений у червоному й чорному кольорі корпусу. Він оснащений висококласним підсилювачем Bang & Olufsen ІCEpower, стандартним 3, 5-дюймовим розніманням для підключення навушників, а також медіаплеєром з підтримкою форматів MP3, WMA, AAC і AAC +. Samsung SCH-U490 Trance має гігабайт убудованої пам 'яті, а також слот для карт пам ' яті mіcroSD обсягом до 16 Гб. Крім того, телефон підтримує роботу в мережах CDMA (800/1900 МГЦ), має 2, 1-дюймовий дисплей з дозволом 176 х 220 і 1, 3-мегапіксельну камеру, а також модуль Bluetooth з підтримкою стереозвуку. Телефон Samsung SCH-U490 Trance буде коштувати $ 49,99 із дворічним, і $ 119,99 – з річним операторський контрактом. Його повна вартість складе $ 219,99.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.