Redmi 5A став першим самим продаваним Android-смартфоном Xiaomi

Аналітична компанія Counterpoint Research підрахувала, скільки смартфонів було продано в березні цього року і яка модель стала найпопулярнішою.

№ 1
І найчастіше в світі купували iPhone X, представлений у вересні минулого року. Незважаючи на невтішні прогнози аналітиків, «яблучний» смартфон став найпопулярнішим не тільки в березні, але і в першому кварталі 2018 роки (про що ми писали раніше). Саме він займає 3,5% всіх проданих в березні гаджетів.

За ним йде ще один смартфон Apple – iPhone 8 Plus, випущений разом з iPhone X. Його частка на ринку пристроїв – 2,3%.

Xiaomi вибивається в лідери

А ось на третьому місці, після топових пристроїв, несподівано виявився бюджетник Xiaomi Redmi 5A. Це стодолларовий гаджет на базі Android, випущений в минулому році. Незважаючи на ну дуже доступну ціну він має досить непогану «начинку» і продуктивність, тому і став улюбленцем користувачів. Його частка в загальній кількості проданих в березні смартфонів – 1,8%.

Таким чином, це найпопулярніше Android-пристрій у світі, завдяки якому Xiaomi вперше в своїй історії пробилася в лідери.

Хто ще

На четвертому місці опинився середнячок OPPO A83, п’яте і шосте місця посіли Samsung Galaxy S9 і S9 +, набравши по 1,6%. Але для справедливості відзначимо, що їх продажі почалися лише в середині місяця.

Слідом за ними йдуть iPhone 7, 8, Galaxy J7 Pro і старенький iPhone 6.

Если вас интересует доставка товаров из турции, смело заходите по ссылке.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.