Microsoft безкоштовно замінить Surface Pro 4 з мерехтливим екраном

Вже більше року користувачі скаржаться на мерехтливі екрани Surface Pro 4 і навіть придумали незвичайний спосіб «лікування» планшетів: пристрій необхідно на 5-10 хвилин помістити в морозилку! Після цього мерехтіння зникає – правда, всього на півгодини – годину. Після численних скарг і експериментів на цю проблему нарешті відреагували в Microsoft і навіть пообіцяли замінити планшети з дефектом на новенькі Surface Pro 4.

Що для цього потрібно

У Microsoft запевняють, що деяким користувачам все-таки може допомогти оновлення Surface і Windows. Якщо ж ваш планшет оновився, але екран не перестав мерехтіти – сміливо звертайтеся в службу підтримки Microsoft. Протягом 5-8 днів виробник обіцяє відправити в замін на старе пристрій нове, причому абсолютно безкоштовно.

Міняти будуть планшети будь-якої конфігурації, яким не більше 3 років. Не підлягають обміну гаджети з неліцензійної операційною системою, ушкодженнями (наприклад, залиті рідиною) і після рук стороннього ремонтника (тобто якщо ви ремонтували планшет не в офіційному сервісному центрі).

Клієнтам, які вже витратили гроші на ремонт мерехтливого екрану, повернуть всю суму.

Кстати, если вы ищете антикварный салон в Харькове – добро пожаловать!


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.