Переваги крапельного поливу

Прийнято вважати, що крапельний полив більш ефективний, ніж традиційний, який використовує дощовики. У багатьох випадках це дійсно так. Крапельний полив має довгий список переваг, однак, він не позбавлений і недоліків. До речі, якщо вас цікавить капельний полив – ласкаво просимо до сайту. А тепер далі.

Ефективність крапельного поливу забезпечує конструкція

Щоб розібратися в перевагах і недоліках крапельного поливу, потрібно розуміти, як він працює. Головна його відмінність – відсутність дощовиків, функцію яких виконують краплинні лінії. Вони можуть бути виконані у вигляді трубок або стрічок. Трубки набагато надійніше, ніж стрічки, але і коштують вони дорожче. За допомогою спеціальних фітингів пристрої для поливу підключають до головної магістралі, як і при дощуванні.

Вода, що проходить через краплинні трубки, поступово витікає назовні через крихітні отвори. При цьому вона вся потрапляє за призначенням – до кореневої зоні рослин. Однаковий тиск на всій протяжності трубок або стрічок забезпечується внутрішнім пристроєм у вигляді лабіринту і розміром отворів. Саме ці конструктивні особливості і визначають ефективність крапельного поливу.

Оскільки цей спосіб зрошення не вимагає розбризкування води на велику відстань, в системі створюється набагато менший тиск, ніж при використанні спринклерів.

Крапельний полив і його переваги


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.