Створення сайтів для компаній, фірм, організацій

Створення сайту компанії в Луцьку – головне ефективність!

Існує маса причин для створення сайту компанії. Це і отримання ефективного каналу продажів, і залучення потенційних клієнтів, і можливість цілодобового контакту з клієнтами, партнерами і власними регіональними філіями. Створення сайтів Луцьк приносить як реальні економічні дивіденди, так і користь в просуванні бренду і формуванні іміджу компанії.

Який вам потрібен сайт?

Щоб сайт на 100% виконував покладені на нього функції і завдання, його розробка та просування повинні повністю відповідати специфіці вашої організації. Існує безліч видів сайтів для комерційних організацій і створення націлене на вирішення певних, специфічних завдань. Коротко перерахуємо основні типи:

Сайт-візитка – найпростіший з існуючих типів сайтів. Являє коротку інформацію про діяльність компанії, її контактні дані та ін. Важливу інформацію. Рекомендований для початківців компаній та ВП, хоча обмеження функціонала «візитки» роблять більш доцільним створення сайту компанії базового типу.

Корпоративний сайт. Створення сайтів Луцьк з базовим функціоналом дозволить не тільки надати необхідну інформацію, а й налагодити двосторонній зв’язок з клієнтами. Розробка такого сайту – вигідне рішення для малого бізнесу, але для більших організацій будуть потрібні інші рішення.

Інтернет-магазин – очевидний вибір для здійснення безпосередніх продажів товарів через Інтернет. Створення такого сайту буде вигідним кроком в тому випадку, якщо компанія займається продажем товару і має можливість його доставки. Інтернет-магазин стане в нагоді і при наявності торгової мережі і в тому випадку, якщо організація зосереджена виключно на онлайн-продажах.

Промо-сайт – створення такого сайту націлене на просування певного товару або бренду. Основна увага тут приділяється привабливою графіку, анімації, системам рекламних акцій, розіграшів і т. Д. Компанія може замовити створення такого сайту для вирішення певних, специфічних завдань, але можливо і використання його в якості основного ресурсу.

Це лише основні типи сайтів. Залежно від специфіки діяльності компанії можливі створення і просування сайтів, які об’єднують в собі риси різних типів. Головне при створенні ефективного сайту – це налагоджена взаємодія між замовником і розробником для точного визначення завдань і методів їх вирішення.

Особливості створення сайту організації в залежності від роду діяльності

Велику роль при створенні сайту підприємства відіграє специфіка його діяльності. Від цього залежить дизайн, функціонал, структура та ін. Складові успішного проекту. Ось деякі основні риси властиві сайтам підприємств різної спрямованості:

Турфірма – необхідне створення сайту зі складною структурою і зручною навігацією, уявлення максимуму інформації та про турах, країнах, особливості перебування та т. Д. Все повинно барвисто оформлено, навіювати думки про майбутнє відпочинку.

Транспортна компанія – представлена ​​інформація про компанію, її можливості та списку послуг, що надаються. Не завадить функціональна можливість попереднього розрахунку вартості вантажоперевезень.

Будівельне підприємство – тут необхідний розділ фотознімків, відео зі споруджуваних і побудованих об’єктів, які оновлюються новини, проекти будинків в 3D з докладними описами. Клієнти високо оцінять калькулятор вартості проекту, наявність довідкових даних і можливість інтерактивного спілкування.

Медична організація вимагає довіри з боку пацієнтів. Тому тут дуже важливо не тільки розмістити інформацію про хвороби та способи їх лікування у власній клініці, але і приділити особливу увагу персоналіям лікарів – фото, нагороди, звання, наукові ступені, досвід роботи і т. Д. Дуже корисним для просування буде наявність можливості задати запитання спеціалісту онлайн.

Як змусити сайт працювати на компанію

Саме по собі створення сайтів не є особливо складним завданням. Потрібно не просто створити сайт, необхідно забезпечити вирішення тих завдань, які на нього покладені. В цьому і полягає основна перевага співпраці з нами. Ваша компанія не просто отримає гарний і функціональний сайт, ми створимо сайт, який максимально адаптований під специфіку вашого бізнесу, здатний вирішити ряд практичних завдань:

  1. залучити цільову аудиторію;
  2. забезпечити конверсію відвідувань в необхідні дії – замовлення послуг, дзвінки і т. д .;
  3. привернути увагу користувача, перетворити його первісний інтерес в бажання стати замовником або покупцем;
  4. збирати дані про відвідувачів, вести статистику для подальшого аналізу і вироблення стратегії продажів;
  5. формувати привабливий імідж компанії, просувати бренд і вирішувати інші поставлені перед нами завдання.

Ваша організація отримає максимальний ефект від вкладених коштів, допомогу у вирішенні основних завдань, що стоять перед вашим бізнесом.

Віктор Подешний, м. Луцьк – огляд для журналу «Світ Інтернету».


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.