Nissan починає тестувати безпілотні таксі на базі Leaf вже в березні

Японський автовиробник Nissan в березні наступного року погрожує викотити на дороги самокеровані таксі на базі Nissan Leaf.

Хто без безпілотника – той програв. Здається, що цей негласний гасло в році, що минає підхопили буквально всі автовиробники. Ось і Nissan ще в січні оголосила про партнерство з компанією DeNA, яка займається розробкою систем управління на базі ІІ. До цього тижня керівництво Nissan стоїчно відмовчувалося, а ось тепер відрапортувало про результати.

Як виявилося, Nissan цікавить не стільки розробка і розвиток самої технології, скільки можливість використовувати її в своїх машинах, щоб швидко побудувати автопарт безпілотників. Тому автопілот стали встановлювати на другу версію доступного електромобіля Leaf.

Нашпиговані датчиками і камерами, їх почнуть тестувати на дорогах Йокогами в березні 2018 року. Схема тестування досить звична – автопілот рулить, його дистанційно контролюють техніки, а на пасажирському сидінні їде інженер, який може перехопити управління. Цікаво, що Nissan вчасно зметикували фішку з недовірою людей до беспилотникам, тому вони активно запрошують представників громадськості взяти участь в тесті і переконатися, що це безпечно.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.