У Instagram почали блокувати селфі з тваринами

Популярна соціальна мережа Instagram приєдналася до боротьби з негуманним ставленням до тварин і заборонила публікувати фотографії, на яких зображено жорстоке поводження з братами нашими меншими.

Користувачів закликають подумати, перш ніж робити Селфі з твариною. Адже навіть на перший погляд невинне знімок із зоопарку показує вихованців в неволі і в незвичних для них умовах. Яскравий приклад тому – цирки, де тварин б’ють і мучать для того, щоб вони стали поступливими.

Також будь-який користувач Instagram може поскаржитися на фото, якщо побачить на ньому жорстоке поводження з твариною. Розробники обіцяють відразу ж блокувати такі публікації.

Крім цього, спільно зі Світовим фондом дикої природи був складений «чорний список» тегів, які можуть бути пов’язані з насильством над представниками фауни. Наприклад, #tigerselfie або #coalaselfie, результати пошуку за якими приведуть до знімків з рідкісними тваринами. Ведучи такий хештег, ви побачите повідомлення: «В Instagram заборонені жорстоке ставлення до тварин і продаж охоронюваних видів тварин або їх органів. Ви виконали пошук по хештегом, який може мати відношення до публікацій, в яких пропагується шкідливе ставлення до тварин або природі ». Звичайно, його можна пропустити, але варто все-таки задуматися.

Odin1_default.jpg
«Я вважаю, що зараз важливо, щоб суспільство стало більш обізнаним. Ми намагаємося внести свій внесок, щоб навчити людей », – підсумувала представник Instagram Емілі Каїн.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.