Tom’s Guide порівняли швидку зарядку в iPhone і Android-флагманів

Які смартфони тестували

У тесті взяли участь iPhone 8 і 8 Plus, iPhone X, Samsung Galaxy Note8, LG V30, Google Pixel 2 і OnePlus 5T. Тобто практично всі сучасні флагмани, які підтримує швидку зарядку. І не важливо, чи є вона в коробці або її потрібно докуповувати як в разі Apple.

Як тестували

Тест проводився в два етапи: зарядка за 30 хвилин і за 60 хвилин. Тестери з Tom’s Guide побоялися, що процес зарядки у кожного смартфона буде не лине, а результати за 30 і 60 хвилин у кожного смартфона можуть відрізнятися. Як виявилося даремно – похибка мінімальна і результати тесту за 30 і 60 практично не змінилися.

Результати

Швидше за всіх заряджається OnePlus 5T. За 30 хвилин він зарядився майже на 59%. Слідом за ним розташувався LG V30 з 53%. Трійця iPhone X, iPhone 8 і iPhone 8 Plus за 30 хвилин показала схожі результати – 50%, 49% і 47% заряду відповідно. Цікаво, що при таких результатах жоден смартфон не зарядився за годину на 100%. OnePlus 5T набрав 93%, а LG V30 86%.

У Apple є один нюанс

Ще один цікавий момент – стоковий комплект iPhone з блоком живлення в 29 Вт впорався із завданням на трієчку і за 30 хвилин зарядив «вісімку» всього на 30%. А iPhone X всього на 17%. Тому в разі Apple хлопці з Tom’s Guide радять користуватися або сторонніми зарядками, або фірмовими з підвищеною потужністю.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.