Google представила Android Oreo (Go edition) для бюджетних смартфонів

На конференції Google I/O 2017 розробники пошукового гіганта представили полегшену версію операційної системи для недорогих смартфонів з 1 ГБ або навіть 512 МБ оперативної пам’яті – Android Go. Тепер команда проекту випустила оновлення на базі Android Oreo.

Що нового?

В Android Oreo (Go edition) розробники зосередилися на оптимізації роботи пристрою, а не на «рюшечках». Щоб звільнити якомога більше місця в пам’яті, розробники створили спеціальні версії фірмових додатків компанії, включаючи Google Go, Google Maps Go, Gmail Go, YouTube Go, Google Assistant Go і Files Go. В операційній системі також постаралися мінімізувати споживання трафіку. Браузер Chrome, наприклад, буде пропускати трафік через сервери Google для стиснення картинок і інших даних. Новий додаток Datally теж в списку.

У Google заявляють, що бюджетники з Android Oreo (Go edition) працюють на 15% швидше, а користувачеві доступно в два рази більше пам’яті в порівнянні зі стандартною версією платформи. У магазині Google Play компанія також буде виділяти сторонні додатки, оптимізовані для Android Go.

Коли чекати?

Перші пристрої партнерів з Android Oreo (Go edition) з’являться на початку 2018 року. В Google додають, що такі оновлення Android Go виходитимуть без таких великих затримок щодо основного релізу (восьма версія «зеленого робота» вийшла в серпні).

В рамках ще однієї програми Android One виробники пристроїв співпрацюють з Google і гарантують оновлення операційної системи. Для Android Go умови не такі суворі. Теоретично спрощену версію ОС може використовувати будь-який бажаючий (хоча для доступу до додатків Google гаджети доведеться сертифікувати).

А для ігроманів буде цікава игровая приставка xbox 360 – рекомендую завітати!


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.