Samsung випустить док-станцію DeX Pad для Galaxy S9

Разом з флагманськими смартфонами Galaxy S9 і Galaxy S9 + корейський гігант Samsung збирається представити оновлену док-станцію DeX Pad, яка перетворює мобільний пристрій на подобу настільного комп’ютера.

Що відомо?

Як повідомляє джерело, «Pad» в назві док-станції вказує на нову функцію. Всюдисущий шукач витоків Еван Бласс ще минулого місяця розповів, що в новій версії смартфон розташовується горизонтально, а екран можна буде використовувати в якості клавіатури або тачпада. Це дозволяє нормально працювати в режимі робочого столу, навіть якщо під рукою не виявиться периферії. У продажу з’явиться тільки чорний варіант аксесуара, інформації про дизайн поки немає. Інсайдери повідомляють про зворотну сумісність з попереднім моделями (читай – Galaxy S8/S8 + і Galaxy Note 8).

Не так давно Samsung також анонсувала додаток Linux on Galaxy, за допомогою якого на смартфоні в док-станції DeX можна запускати дистрибутиви Linux. На даний момент функція розрахована на розробників, та й протестувати її поки немає можливості, але коли-небудь подібні рішення дозволять повністю відмовитися від комп’ютера (а ноутбуки стануть звичайною док-станцією з екраном і клавіатурою).

А если вам нужно заказать сайт под ключ – обращайтесь к профессионалам своего дела.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.