Bose представляє розумні беруші 3в1 проти хропіння і шуму

Компанія Bose з допомогою майданчики Indiegogo збирає гроші на виробництво навушників для міцного сну Sleepbuds. Ідея не нова, і навіть із’езжена, але люди з ентузіазмом відгукнулися на ідею Bose. Замість заявлених 50 тисяч доларів вже зібрано майже 450 тисяч, а до завершення збору коштів ще три тижні. Не дивно, адже заради солодкого сну люди готові розщедритися на будь-яку суму.

Отже, Sleepbuds – це м’які навушники, які поєднують в собі відразу три функції: будильника, плеєра і берушей. Вони зроблені з м’якої тканини, тому не повинні викликати дискомфорт. Навушники пригнічують весь зовнішній шум: гавкіт собак, звуки транспорту, рев сусідської дрилі і хропіння чоловіка або дружини. Крім шумоподавляющіе ефекту, через навушники можна включити заспокійливу музику або звуки. За допомогою програми також можна «завести» будильник, сигнал якого почує тільки власник гарнітури, і слухати музику протягом усього дня.

Bose Sleepbuds – бездротової гаджет, який заряджається від акумулятора в чохлі. Він дозволяє один раз зарядити телефон без підключення до джерела живлення. Заряду вистачає на дві ночі.

Перші пристрої спонсори отримають вже в лютому 2018 року. Передбачувана ціна – $ 249.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.