Airbus вперше показав своє безпілотне літаюче таксі Vahana

Авіавиробник Airbus вперше показав зібраний і готовий до польотів безпілотний електросамолет Vahana. Одномісний літальний апарат випробують на льотному полі в штаті Орегон, США, тому його довелося розібрати і перевезти з штаб-квартири компанії в Каліфорнії.

Vahana – це VTOL-таксі, яке злітає вертикально, має компактні розміри, функцію автопілота і гвинти, що змінюють своє положення при зльоті і основному режимі польоту. У Airbus розробляли його як повітряне таксі, якому будуть не страшні пробки. У компанії впевнені, що пробки можна подолати, тільки облетівши їх, тому літаюча машина-літак стане відмінним рішенням наболілої проблеми. Vahana злітає вертикально, тому їй не потрібні спеціальні злітні смуги, а майданчики для посадки планують облаштувати на дахах будівель. Приємний бонус – це компактні розміри пристрою, не більше звичайної машини.

Керівник групи Airbus Зак Ловерінг в своєму блозі підкреслив, що це всього лише прототип, а підсумкове пристрій, найімовірніше, буде виглядати інакше. До кінця цього року проведуть перший тестовий політ, а перший готовий до виробництва зразок обіцяють представити до 2020 року.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.