У США схвалили таблетку з мікрочіпом, який буде нагадувати про прийом ліків

Адміністрація з контролю за продуктами харчування і медикаментами США (Food and Drug Administration, FDA) вперше в історії свого існування видала дозвіл на продаж таблеток з вбудованими мікрочіпами. Інформація про те, чи вчасно пацієнт приймає ліки, буде передаватися на його смартфон.

Такі таблетки розробила японська компанія Otsuka. Чіп вбудований в препарат Abilify, який призначається при різних психозах і шизофренії. Сенсор активується при контакті з шлунковим соком, а це від півгодини до двох годин після прийому. Далі інформація передається на гаджет пацієнта, а також при бажанні – на смартфон лікаря. Таким чином, «розумна» таблетка буде сама нагадувати про те, коли її треба випити, і покаже доктору, старанно чи хворий виконує його розпорядження.

За словами глави підрозділу Otsuka в Північній Америці Кабіра Натха, інноваційні ліки будуть випускати обмеженими партіями, орієнтуючись на попит. На скільки воно буде дорожче звичайних таблеток – в компанії не уточнюють.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.