Білл Гейтс побудує в пустелі Арізони «розумне місто» по аналогу Силіконової долини

Інвестиційна компанія засновника Microsoft Білла Гейтса Belmont Partners купила ділянку землі в американському штаті Арізона для будівництва «розумного міста». Площа розміром близько 10 тисяч гектарів обійшлася бізнесменові в $ 80 млн, але поки безлюдного місця незабаром він обіцяє перетворити в місто майбутнього під назвою Бельмонт. Облаштують все передовими технологіями, високошвидкісними мережами мобільного зв’язку та безпілотними автомобілями.

15 квадратних кілометрів Бельмонта займатимуть офісні та торгові будівлі, 2 – громадські школи, а на решті території Білл Гейтс побудує 80 тисяч житлових будинків. Поруч пролягає автомобільна дорога, яка з’єднує Фінікс з Лас-Вегасом.

У Belmont Partners заявляють, що при створенні «розумного міста» будуть використовуватися «передові технології високошвидкісних цифрових мереж, центрів обробки даних, нових технологій виробництва і моделей дистрибуції, автономного транспорту і автономних логістичних засобів».

Коли саме почнеться будівництво – поки невідомо. Поки це тільки задумка, як і мегаполіс NEOM в Саудівській Аравії з роботами замість людей і цифровий місто для співробітників Google.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.