Geely купила стартап, який розробляє літаючі автомобілі

Китайський автоконцерн Geely придбав американський стартап Terrafugia, головна розробка якого – літаючі автомобілі. Об’єднавшись, компанії обіцяють зробити такі машини реальністю.

Хто такі хлопці з Terrafugia

Terrafugia була заснована більше 10 років тому. У 2009 році компанія представила концепт надлегкого літака Terrafugia Transition зі складними крилами, який розганяється до 160 км / год і піднімається на висоту до 3000 метрів. Зараз в Terrafugia продовжують роботу над літаком. Також на рахунку стартапу TF-X – перший в світі літаючий автомобіль з вертикальним злетом і посадкою.

Варто визнати, що в сфері розробок літаючих машин є більш успішні проекти, ніж Terrafugia, проте в Geely впевнені в професіоналізмі своїх колег. «Команда Terrafugia була на передній лінії робіт зі створення літаючого автомобіля. Це надзвичайно захоплюючий сектор, і ми вважаємо, що Terrafugia ідеально підходить для зміни мобільності в наш час. Це провісник розвитку нової галузі », – сказав засновник і голова Geely Лі Шуфу.

Кадрові перестановки Geely

Після угоди Geely провела кадрові перестановки: засновник Terrafugia Карл Дітріх залишився членом ради директорів, але перейшов на посаду головного спеціаліста з технологій. Його посаду займе колишній керуючий директор Bell Helicopters Кріс Яран. Крім того, віце-президент Geely по міжнародному бізнесу Натан Юн стане головою Terrafugia, а ще три керівники Geely увійдуть до ради директорів компанії. З’являться і додаткові робочі місця: Terrafugia вже потроїла кількість інженерів, а в Geely обіцяють додатково збільшити штат.

Коли і де з’являться літаючі машини

Представники китайського автоконцерну визнають, що літаючі машини зможуть вирішити транспортні проблеми Піднебесної, але найближчим часом вони не з’являться на ринку Китаю через юридичних обмежень на польоти на малих висотах. А ось від американської влади всі необхідні дозволи вже отримані, в тому числі і схвалення Федерального управління цивільної авіації США.

За попередніми прогнозами, літаючі машини зможуть стати реальністю після 2020 року.

Хто ще займається розробками

Про ері літаючих автомобілів мріють уже давно, але поки це залишається лише на стадії розробок. Але ця тема досить популярна, і багато стартапи отримують величезні інвестиції, щоб втілити в життя свою мрію. Серед них літальний апарат для польотів над водою від Kitty Hawk і Zee. Aero, який фінансує засновник Google Ларрі Пейдж, літаючий автомобіль AeroMobil зі Словаччини, німецький стартап Lilium Aviation, а також відомі Uber і Airbus.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.