Китай відкриє поліцейську дільницю з ІІ і роботами

Влада Китаю і місцевий IT-гігант Tencent збираються відкрити в одному з великих міст країни поліцейську дільницю, що повністю складається з роботів.

Роботи на службі закону

Електронні помічники не будуть розкривати злочини, а зосередяться на рутинних справах, роботі з паперами і електронними документами. Так, нова ділянка буде приймати і обробляти документи на паспорт, а також проводити тести на водіння і видавати водійські посвідчення. Ідентифікувати відвідувачів будуть за допомогою технології Face ID, а працювати така ділянка буде 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Головна мета проекту – розвантажити роботу державних служб і прибрати великі черги в подібних відділах. Якщо все пройде добре, Китай відкриє роботизовані ділянки по всій країні. Точна дата відкриття першого робоучастка поки невідома.

Чого чекати

З одного боку дуже зручно, коли отримати паспорт, водійські права або потрібну довідку можна буде цілодобово, без черг і хамських співробітників держслужб. З іншого боку, лякає поступова автоматизація людської праці і заміна нас програмами, роботами і правильними алгоритмами. Ррассчітивать на райдужне майбутнє, де роботи будуть працювати, а люди відпочивати, навряд чи можна. Є шанси, що десь щось піде не так і ми станемо учасниками знайомого нам за фільмами сценарію початку кінця.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.