Face ID в новому iPhone X все-таки можна обдурити!

Безпека нового iPhone X «тріщить по швах»: в’єтнамська компанія Bkav Corporation, яка спеціалізується на виробництві смартфонів і ПО, обдурила систему розпізнавання осіб Face ID за допомогою 3D-маски. При цьому в’єтнамці особливо не морочилися з якістю зліпка: вони роздрукували на 3D-принтері і загримували каркас особи, після чого приклеїли на нього картинки очей і губ. Але навіть така маска змогла обдурити Face ID: система розблокувала телефон, визнавши її за обличчя свого власника. Інженери зняли все це на відео і виклали в YouTube.

Звичайно, зробити таку маску і складно, і затратно, але в Bkav довели, що технологія не така і безпечна. А адже ще недавно в Apple запевняли, що систему тестували професійні візажисти Голлівуду і виробники масок – і вона з успіхом пройшла всі випробування. На ділі виявляється, що Face ID можуть обдурити і близнюки, і далекий від ідеалу зліпок особи людини.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.