Samsung випустить компактні безрамкові смартфони з діагоналлю менше 5 дюймів?

Компанія Samsung, мабуть, вирішила догодити своїм самим вибагливим клієнтам і випустити смартфони «2в1»: безрамковий гаджет з невеликою діагоналлю екрану трохи менше 5 дюймів. За інформацією інсайдера з Китаю Samsung хоче випустити відразу три такі моделі вже найближчим часом.

Справа в тому, що зараз технологія безрамкових екранів Infinity Display є тільки в 5,8- і 6,3-дюймових смартфонах. Але в Samsung вирішили поєднати сучасну розробку і компактність і випустити пристрій з тонкими рамками, екран якого буде займати практично всю передню поверхню.

Імовірно, першими такими Безрамковий моделями стануть Galaxy A7 (2018) і Galaxy A5 (2018). Яким буде третій телефон – невідомо, але користувачі прогнозують, що це Galaxy A3 (2018).

Такі безрамочнікі зможуть стати гідними конкурентами 4-дюймовому iPhone SE, який залишається одним з найпопулярніших в Європі. Звичайно, поки це всього лише чутки, та й сам інсайдер не впевнений, що ці задумки втіляться в життя і надійдуть на прилавки магазинів.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.