У Китаї відкриють роботизовану поліцейську дільницю без єдиного живого співробітника

В одному з великих міст Китаю незабаром відкриється поліцейську дільницю, в якому не буде жодної людини – тільки роботи. Звичайно, вони не зможуть ловити злочинців і розкривати вбивства, але паперова робота і надання різних держпослуг їм по плечу.

У цій ділянці можна буде здати іспит на права на комп’ютерному тренажері або подати заяву на паспорт. Клієнтам не доведеться нудитися в нескінченних чергах, заповнювати папери або електронні форми – китайський ІТ-гігант Tencent розробив розумний алгоритм, яким для ідентифікації людини знадобиться лише сканування особи. Людина пройшов авторизацію по Face ID – і система вже завантажила всі його дані. До речі, саме хлопці з Tencent сьогодні забезпечують Китай усіма корисними штуками – від комп’ютерних ігор і інтернету до корисних додатків типу сервісу «соціальних кредитів».

З чуток, влада Китаю хочуть повністю автоматизувати сферу держпослуг, адже роботи зможуть оперативно допомагати людям, причому цілодобово – не вимагаючи відпустку або лікарняний.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.