Apple купила компанію, яка навчилася перетворювати смартфон в повноцінну камеру

Apple купила американський стартап InVisage Technologies, який в минулому році придумав цікавий підхід до створення камер для смартфонів.

Як це працює

На відміну від кремнієвих CMOS-датчиків в камерах смартфонів, які ізолюють кожен піксель, технологія QuantumFilm полягає в розпиленні наночастинок на підкладку з особливого матеріалу, розробленого InVisage. Разом вони сплітають сітку квантових точок, яка і є основою матриці відеокамери. Завдяки такому підходу здорово поліпшується світлочутливість, і зображення не розмазується при поганому освітленні. Детальніше про технологію можна почитати тут.

За словами творців, зв’язка з софта і заліза InVisage прокачує камеру смартфона до повноцінної «дзеркалки». Щоб показати крутість технології QuantumFilm, хлопці з InVisage покликали зняти короткометражку жартівника Уеса Андерсона. Фільм знову про дітей і знову все набагато складніше, ніж здається на перший погляд. Хоча, тут цікавий не стільки сам фільм, скільки відповідь на питання, як саме на зйомках використовували InVisage.

Що далі?

Apple як завжди нічого не коментує. Але якщо скласти два і два, то логічним варіантом було б впровадження InVisage в наступні айфони. Зараз Apple купує сенсори для камер у Sony.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.