Серце Galaxy S9: Samsung представила процесор Exynos 9810

Флагмани Samsung Galaxy S9 і Galaxy S9 + стануть першими смартфонами на базі чіпсета Snapdragon 845, однак у нас офіційно будуть продаватися моделі з фірмовим процесором – Exynos 9810. Він опинився серед 36 продуктів компанії, які отримали нагороди премії CES 2018 Innovation Awards.

Що за звір?

Samsung Exynos 9810 став другим за рахунком чіпсетом в серії Exynos 9, незважаючи на явну невідповідність порядкового номера у попередника Exynos 8895. Компанія повідомила про кастомних ядрах третього покоління (M3) і оновленої графіку без зазначення точних частот і характеристик. Мабуть, повноцінний анонс процесора відбудеться на виставці CES 2018 у початку січня. Поки підтверджено тільки LTE-модем з підтримкою агрегації шести несучих частот 6CA, який Samsung представила ще влітку (Cat. 18, швидкість передачі даних до 1.2 Гбіт / с).

Мобільна платформа буде випускатися по 10-нанометровому техпроцесу FinFET другого покоління. Ця технологія отримала назву 10LPP (Low Power Plus), вона дозволяє на 10% підвищити продуктивність однокристальних систем і на 15% знизити енергоспоживання в порівнянні з попередньою версією.

Коли анонс новинок?

Як очікується, Samsung представить флагмани сімейства Galaxy S9 на кілька місяців раніше. Виробництво смартфонів розпочнеться вже в наступному місяці, що дозволяє сподіватися на офіційну прем’єру в січні. Для порівняння, презентація Galaxy S8 і S8 + відбулася в березні цього року, а в продажу пристроїв почалися в квітні.

Рік тому Samsung отримала 35 нагород CES 2017 Innovation Awards, а тепер їх стало на одну більше. Це на скільки відсотків інноваційних?


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.