Смартфони Xiaomi з 3D-сканером для розпізнавання осіб – вже в 2018 році

Вперше з підтримки нової технології заговорили ще у вересні. Xiaomi чекає поставок біометричного сенсора Himax, розробленого в партнерстві з Qualcomm. Масове виробництво компонента почнеться орієнтовно в березні-квітні 2018 року, це завдання доручили компанії Truly Opto-Electronics. Перший час нова система розпізнавання осіб буде доступна тільки в флагманських моделях.

Huawei теж не залишиться осторонь – китайський гігант об’єднався з Sunny Optical Technology для створення свого варіанту 3D-сканера особи. Подробиць про технології немає. До слова, робота Face ID при зйомці на інфрачервону камеру виглядає приблизно так:

Samsung тим часом збирається інтегрувати сканер відбитків пальців прямо в дисплей смартфонів. Технологія поки не готова до масового виробництва, тому в Galaxy S9 доведеться використовувати існуючі рішення. Швидше за все, першим сенсор нового типу отримає Galaxy Note 9, хоча Vivo може випередити корейського гіганта.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.