Xiaomi Mi Band 2 виграв нагороду Red Dot Design 2017Xiaomi Mi Band 2 виграв нагороду Red Dot Design 2017

Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 2 виграв нагороду Red Dot Design 2017, як повідомляє Gizchina. Престижна премія видається Центром дизайну Північного Рейну – Вестфалії, який знаходиться в німецькому Ессені і вже понад півстоліття нагороджує продукти з інноваційним та високоякісним дизайном. Виявляється, німецька установа вибрала Mi Band 2 серед тисяч претендентів цього року. Офіційно Xiaomi отримає нагороду в липні цього року, а дата церемонії нагородження буде оголошено трохи пізніше.

І що тепер?

Xiaomi встигла заявити, що випустить спеціальну лімітовану версію Mi Band 2 як ознаменування цієї події. Новий варіант фітнес-браслета матиме логотип Red Dot Design, вигравіруваний на його сенсорній кнопці. Також емблема буде відображатися на завантажувальному екрані пристрою. Поки що невідомо, чи надійде гаджет в широкий продаж, але швидше за все про це оголосять через деякий час. Єдине, що поки відомо – це те, що цей варіант Mi Band 2, як і всі переможці премії, буде показаний в якості експоната виставки в музеї Red Dot Design в Ессені. Також деякі джерела говорять, що Xiaomi створює лімітовану версію свого фітнес-браслета в основному для його показу в вищезгаданому німецькому музеї, а також в східному його філії в Тайбеї, хоча це поки що не підтверджено.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.