Наступний флагман Samsung може стати вогнетривким

Поки користувачі готуються до того, що захист смартфона від води стає стандартом де-факто, Samsung розглядає перспективи наступного кроку, здатного зберегти лідерство на світовому ринку і збільшити відрив від конкурентів. Як убивчу характеристику (killer feature) компанія розглядає впровадження в флагманський смартфон наступного року захисту… від вогню.

Саме здатність смартфона протидіяти займання і переносити високі температури (спочатку до 30 секунд і до 250 градусів, потім ці показники можуть бути збільшені) вважається в компанії пріоритетним напрямком розвитку за часів, коли гонки процесорів, мегапікселів камер і гагабайтов пам’яті з ємностями акумуляторів заходять в глухий кут. За повідомленням авторитетних джерел, що вважають за краще залишитися неназваними, спеціально для цього смартфона розробляється вогнетривке скло Gorilla компанії Corning, яке буде закривати як екран, так і задню поверхню смартфона. Це побічно підтверджується дизайном А-лінійки 2017 року і флагмана Galaxy S8, в яких використовується саме таке рішення – скло спереду і ззаду.

Чи є аналоги?

Прямих аналогів в світі електроніки немає. Є лише «військовий» стандарт MIL-STD-810, що описує велику кількість параметрів навколишнього середовища, які повинна витримувати ця техніка. Серед них, зокрема, є поняття «піротехнічного удару» – це здатність протистояти не відкриття вогню, а скоріше фактор присутності у вибухонебезпечних умовах. Але розробки ведуться постійно і не можна виключати, що в нову версії стандарту MIL-STD-810 увійде і захист від вогню або вогнетривкість в тому чи іншому вигляді. Остання ревізія стандарту датується 2008 роком, з тих пір пройшло досить багато часу за мірками високих технологій.

Скільки буде коштувати такий смартфон?

Відповідь на це питання залежить не тільки від конкретної технології, а й від обсягів виробництва. Хоча в будь-якому випадку будь-яка нова технологія обходиться виробнику дорожче всіх існуючих до неї. Можна припустити, що ціна такого вогнетривкого телефону може коливатися в рамках 1000-1500 доларів за молодшу модель. Це недешево, але якщо можливість буде унікальною (а на перших порах так і буде), то покупці на такий телефон все одно знайдуться.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.