Google запустить сервіс записи думок Mindwriting

Буквально кілька днів тому стало відомо, що Ілон Маск заснував нову компанію для розробки технології підключення людського мозку до комп’ютера з можливістю запису думок на цифрові носії. Виявляється, аналогічна система вже тестується фахівцями дослідницького підрозділу Google DeepMind.

Як це працює

За наявними відомостями, для зчитування мозкових хвиль використовується спеціальний шолом, але щоб зробити цю технологію по-справжньому масовою, інженери розробляють мобільну версію. Спеціальний аксесуар буде підключатися до відповідного роз’єму смартфона (вже заявлена ​​підтримка пристроїв на Android і iOS) і прикладається до лоба користувача. Записані думки автоматично завантажуються в хмарне сховище нового сервісу Google Mindwriting, який аналізує дані і сортує їх за категоріями. Реліз системи очікується ближче до кінця року.

Дослідники Google DeepMind також планують створити додаток для віртуальної реальності Daydream, яке дозволить буквально заглянути в думки іншої людини.

Технологія майбутнього

Ілон Маск вважає, що подібні системи запису думок необхідні для виживання людства. Huawei в свою чергу працює над технологією перенесення свідомості людини в комп’ютер, що дозволить спілкуватися з пішовшими з життя близькими.


Якщо вам сподобався пост, ви можете залишити коментар или підписатись на RSS і отримувати кажен новый пост з цього блогу.

Коментарі

Еще никто не комментировал.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.